WPReady

“Tworzenie stron i sklepów internetowych nie musi być drogie”

Webmaster, programista i fascynat różnych rozwiązań internetowych. To ja, czyli WPReady 🙂 Na co dzień zajmuje się tworzeniem różnych systemów internetowych: strony www, sklepy internetowe oraz aplikacje internetowe. Większość oparta na platformie WordPress, która moim zdaniem jest najlepsza i innowacyjna.

Pełną moc platformy WordPress tworzą dodatki, w szczególności dodatki Premium. Dzięki nim WordPress ma szerokie możliwości.

Jednak dostęp do dodatków Premium jest kosztowny. Freelancer nie ma takich środków jak agencja. Dlatego właśnie WPReady!

Jako Członek Kluby Wolnego Oprogramowania otrzymałem dostęp do dodatków Premium bezpośrednio od dystrybutora. Oprócz dostępu do plików źródłowych licencja każdego dodatku pozwala na jego rozpowszechnianie.

Niski koszt wtyczek i motywów do WordPress i WooCommerce jaki jest dostępny na WPReady pokrywa moją codzienną pracę. Reszta jest dla Was, czyli najpopularniejsze dodatki w wersji Premium!

Hubert z WPReady

Oryginalne Oprogramowanie

Dodatki: wtyczki i motywy do WordPress i WooCommerce są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Dodatki w wersji Premium

Dodatki w wersji Premium posiadają pełną funkcjonalność. Jedynie ich aktualizacja odbywa się po przez WPReady, a nie producenta.

Niski koszt tworzenia stron i sklepów

Dzięki WPReady masz dostęp do dodatków Premium w maksymalnie niskiej cenie.

Pobieraj wszystkie wtyczki i motywy!

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce