Yoast WordPress SEO Premium

Pobierz w promocyjnej cenie

Yoast WordPress SEO Premium

5/5

Od: 9,50 

W zestawie taniej! Wtyczki do optymalizacji

Pakiet 6 wtyczek Yoast do optymalizacji stron pod SEO - sprawdź.

Wersja

Core v21.6 Pro v21.6

Producent

Yoast

Dystrybucja i demo

https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/

Aktualizacja na WPReady

2023-12-01

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

Yoast SEO to jedna z najpopularniejszych wtyczek dostępnych dla witryn WordPress. Stanowi ona proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na osiąganie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Jest to możliwe dzięki spełnieniu najwyższych standardów SEO oraz zapewnieniu odpowiednich treści i ich czytelności. Zdecydowanie się na wtyczkę umożliwia optymalizację tworzonych treści, tak aby były one przyjazne dla wyszukiwarek.

Instalacja wtyczki Yoast SEO – jak wygląda?

Instalacja wtyczki jest niezwykle prosta. Wymaga od użytkownika WordPress’a wyszukania i pobrania jej bezpośrednio z bazy tej aplikacji. Po zainstalowaniu i uruchomieniu wtyczki należy przejść do jej konfiguracji. Yoast SEO pozwala na połączenie witryny internetowej z najważniejszymi narzędziami, takimi jak Google Search Console oraz jej odpowiednikami w wyszukiwarkach Bing czy Yandex. Dostosowanie poszczególnych funkcji i opcji wtyczki do konkretnych potrzeb pozwoli osiągać indywidualne cele użytkownika danej witryny internetowej.

Zasada działaniu wtyczki Yoast SEO

Zainstalowanie i skonfigurowanie wtyczki Yoast SEO pomaga w uzyskiwaniu lepszych pozycji w rankingach. Jednak, aby było to możliwe konieczna jest optymalizacja strony i publikowanych treści w witrynie pod kątem słów i fraz kluczowych, według których ma być ustalony ranking. Istnieje możliwość ustawienia frazy kluczowej dla danego artykułu we wtyczce Yoast SEO, która wykorzystuje analizy SEO w celu określenia czynników rankingowych – ilości użytej frazy kluczowej, długości tekstu czy obecności linków zewnętrznych w tekście. Tak przeprowadzona analiza pozwala na zoptymalizowanie strony oraz poprawienie pozycji w wyszukiwarkach.

Yoast SEO Premium

Wtyczka Yoast SEO może być bezpłatnym narzędziem, które często wykorzystywane jest do wykonywania prac związanych z SEO w podstawowym zakresie. Pozwala ona na korzystanie z części dostępnych funkcji oraz możliwości stwarzanych przez to oprogramowanie. Jednak duża część przydatnych rozwiązań występuje jedynie w wersji premium tej wtyczki. Yoast SEO PRO umożliwia korzystanie ze wszystkich dostępnych opcji oraz wdrażanych aktualizacji systemu. Zastosowanie wersji premium zwiększa funkcjonalność wtyczki o nowe narzędzia, które pozwalają lepiej planować przyszłe działania SEO oraz monitorować zmiany zachodzące w witrynie.

Yoast SEO PRO – narzędzie dla wszystkich

Yoast SEO PRO jest odpowiedzią na potrzeby twórców internetowych, którzy chcą publikować wysokiej jakości treści spełniające oczekiwania odbiorców. Wtyczka ta stanowi idealne narzędzia zarówno dla młodych twórców treści internetowych jak i dla zaawansowanych użytkowników. Yoast SEO pomaga im w monitorowaniu prowadzonych działań, podpowiada i wskazuje kolejne rozwiązania pozwalające poprawić poszczególne obszary działalności. Korzystanie z poszczególnych informacji przekazywanych przez Yoast SEO pozwala na prowadzenia działań SEO oraz strategii content marketingu na wysokim poziomie.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

  • instalować na dowolnej ilości domen
  • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
  • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce