WP Fastest Cache WordPress Plugin – Premium

Pobierz w promocyjnej cenie

WP Fastest Cache WordPress Plugin – Premium

5/5

9,50 

Wersja

1.6.2

Producent

WordPress Plugins

Demo

http://wpfastestcache.com

Aktualizacja na WPReady

2021-11-07

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

WP Fastest Cache to jedna z najbardziej przydatnych wtyczek do oprogramowania WordPress. Jest ona idealnym rozwiązaniem wykorzystującym pamięć podręczną (cache) w celu optymalizacji funkcjonowania danej witryny internetowej. Zastosowanie wtyczki WP Fastest Cache umożliwia przyśpieszenia działania strony oraz znaczne poprawienie jej wydajności. Pomaga to wyeliminować opóźnienia w czasie wczytywania się stron oraz zmniejszyć zużywanie zasobów serwera.

Wtyczka WP Fastest Cache – najważniejsze funkcje

Wtyczka WP Fastest Cache to narzędzie do aplikacji WordPress, którego zastosowanie pozwala wprowadzić wiele optymalizacji oraz usprawnień działania systemu. Do najważniejszych funkcji tej wtyczki zalicza się:

 • włączanie oraz wyłączanie systemu cache’owania,
 • kontrolowanie użycia cache,
 • kontrolowanie dostępności cache WordPress’a dla użytkowników przeglądających witrynę,
 • automatyczne czyszczenie pamięci cache przy publikacji nowych treści w postaci aktualności, nowych stron itd.
 • kompresja publikowanych plików CSS oraz HTML poprzez usunięcie wszelkich zbędnych elementów, takich jak puste pola, akapity itd.
 • łączenie plików JavaScript oraz CSS w jeden, co przekłada się na minimalizację zapytań do serwera,
 • kompresja przesyłanych danych na serwer,
 • ustawienie automatycznego czyszczenia pamięci podręcznej oraz jego częstotliwości.

WP Fastest Cache Premium – co zyskujesz?

WP Fastest Cache to wtyczka, która występuje w wersji bezpłatnej oraz płatnej. Darmowa wersja oprogramowania jest przydatna w większości witryn internetowych. Jednak jej wykorzystanie jest mocno ograniczone ze względu na brak dostępności wielu funkcji.

Zdecydowanie się na WP Fastest Cache Premium eliminuje tego typu problemy. Wersja PRO wtyczki aktualizowana jest na bieżąco o nowe funkcje, ulepszenia oraz kolejne innowacje. Pozwala to wykorzystywać możliwości tego oprogramowania w pełni oraz uzyskiwać jak najlepsze wyniki w swojej witrynie internetowej. WP Fastest Cache Premium to rozwiązania wyposażone w szeroką gamę narzędzi. Wersja PRO pozwala stworzyć profesjonalne oraz konkurencyjne miejsce w sieci, które będzie działać szybciej oraz sprawniej, a co za tym idzie – będzie przyjazne dla odbiorców i ewentualnych klientów.

WP Fastest Cache – jak uruchomić?

Uruchomienie wtyczki cache nie jest skomplikowanym procesem – wymaga od użytkownika wykonania jedynie kilku prostych czynności. Konfiguracja wtyczki WP Fastest Cache ogranicza się do jej instalacji oraz włączenia konkretnych funkcji w zakładce ustawień. Instalacja odbywa się w zapleczu WordPress’a – wystarczy wyszukać wtyczkę oraz zainstalować oprogramowanie w jej menu. Następnie można przejść do włączenia oraz konfiguracji poszczególnych funkcji. Jest to niezwykle prosty i intuicyjny proces, które pozwoli dostosować wtyczkę WP Fastest Cache do indywidualnych potrzeb, wymagań oraz preferencji użytkownika. Tak przygotowane oprogramowanie umożliwi korzystanie z dostępnych funkcji oraz uzyskanie pozytywnych efektów w postaci optymalizacji danej witryny internetowej.

Prosta obsługa wtyczki – rozwiązanie nawet dla początkujących

Ze względu na prosty proces instalacji, konfiguracji oraz korzystania z wtyczki WP Fastest Cache stanowi ona rozwiązanie, które może być wykorzystywane nawet przez początkujących użytkowników WordPress’a. Jej zastosowanie nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ponieważ obsługa tego typu oprogramowania jest niezwykle łatwa. Oprogramowanie ma przyjazny interfejs oraz jest niezwykle intuicyjne. Zawiera także pola informacyjne oraz wskazówki, które pozwalają z łatwością korzystać z wszelkich funkcji wtyczki.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

 • instalować na dowolnej ilości stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
 • wykorzystać w celach komercyjnych do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
 • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta. Jednak szablony i wersje demo z reguły są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce