WP All Import Pro Premium

Pobierz w promocyjnej cenie

WP All Import Pro Premium

5/5

Od: 9,50 

W zestawie taniej! Dodatki do WP All Import

Pakiet 6 dodatków do WP All Import do importu danych - sprawdź.

Wersja

4.8.6-beta1.5

Producent

WP All Import

Dystrybucja i demo

https://www.wpallimport.com/

Aktualizacja na WPReady

2023-11-10

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

Aby szybko i sprawnie importować dowolne pliki XML czy też CSV do platformy WordPrees konieczne jest zainstalowanie odpowiedniej wtyczki, która umożliwi wykonanie tego zadania. WP All Import WooCommerce to plugin, który idealnie nadaje się do tego celu. To niezwykle funkcjonalne narzędzie, dzięki któremu bez najmniejszych problemów przeniesiemy potrzebne nam dane. I choć wydawać by się mogło że import plików jest skomplikowanym procesem, użycie tej praktycznej wtyczki udowodnia, że może być on prosty i szybki.

WP All Import WooCommerce to funkcjonalne rozszerzenie dedykowane użytkownikom platformy WordPress, którzy wcześniej korzystali ze starszych systemów tworzenia i publikacji witryn internetowych. Dzięki tej wyjątkowej wtyczce mogą bezpiecznie, a przede wszystkim szybko przenieść znajdujące się tam dane na nową platformę. Co ważne, umożliwia ich import z dowolnego adresu URL, nawet w sytuacji, kiedy są one zabezpieczone uwierzytelnieniem HTTP. Plugin ten sprawnie przenosi obrazy z witryn internetowych, plików XML czy CSV by umieścić je w galerii. Za jego pomocą możliwy jest również bezproblemowy import sklepu internetowego zainstalowanego wcześniej na innej platformie i przystosowanie go do sprzedaży w systemie dropshipping.

Wtyczka charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, opartym na funkcji “przeciągnij i puść”. Jest on niezwykle intuicyjny, łatwy w obsłudze i korzystanie z niego nie sprawia użytkownikom najmniejszych problemów. Proces importu danych składa się z kilku prostych etapów, co sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane operacje przebiegają sprawnie i szybko. Dodatek ten jest tak zaprojektowany, że umożliwia efektywny import dużych plików, zawierających setki megabajtów danych czy setek tysięcy rekordów. Przed ich migracją dzieli je bowiem na mniejsze, co ułatwia to zadanie. Jest zatem narzędziem niezwykle wydajnym w działaniu.

Plugin WP All Import WooCommerce niezawodnie współpracuje z dowolnym motywem. Z powodzeniem działa przy niestandardowych polach, obrazach, jak również typach postów i dat. Może być wykorzystywany do różnych zadań. Z jego pomocą przeniesiemy pliki i dane, ze starszych systemów na platformę WordPress, zbudujemy funkcjonalny sklep internetowy oparty na modelu dropshipping, gdzie automatycznie pobierane będą i aktualizowane ceny towarów i ich ilość. Stworzymy też witrynę na żywo wyświetlającą wyniki sportowe, aktualne kursy walut czy notowania giełdowe. Zbudujemy portal nieruchomości, a także inne funkcjonalne strony, które wymagają importu.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

  • instalować na dowolnej ilości domen
  • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
  • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce