Slider Revolution PRO + szablony Premium

Pobierz w promocyjnej cenie

Slider Revolution PRO + szablony Premium

5/5

9,50 

Wersja

6.6.13

Producent

CodeCanyon

Dystrybucja i demo

https://codecanyon.net/item/slider-revolution-responsive-wordpress-plugin/2751380

Aktualizacja na WPReady

2023-05-12

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

Jednym z najważniejszych zadań strony internetowej jest przyciągnięcie uwagi jak największej ilości użytkowników. W wypełnieniu tego zadania z pewnością posłuży takie narzędzie jak wtyczka WordPress Revolution Slider Pro. I, mimo że na pierwszy rzut oka kojarzy się z kolejnym programem do tworzenia suwaków, to w rzeczywistości jest narzędziem, pozwalającym na stworzenie pięknej strony z profesjonalnymi modułami treści.

Poznaj nowy Revolution Slider Pro

Tę wtyczkę premium śmiało można nazwać najprostszym narzędziem, służącym do tworzenia nowoczesnych sliderów. Charakteryzują się one obfitością przejść, animacji, a także interakcji. Jednocześnie nie wymaga ona od użytkownika umiejętności kodowania. Zawiera w sobie predefiniowane szablony, dzięki którym profesjonalny suwak powstanie w kilka minut. Pomimo że wtyczka uzupełniona jest o dużą ilość opcji, to nawet początkujące osoby poradzą sobie ze stworzeniem perfekcyjnego slidera. Posłuży im do tego prosty edytor wizualny, gdzie dodanie poszczególnych elementów dokonuje się za pośrednictwem jednego kliknięcia. Natomiast dzięki możliwości zastosowania wielu warstw przy każdym slajdzie, uzyskuje się unikalne efekty przejścia.

Dlaczego Revolution Slider Pro jest rewolucyjna?

Poza tym, że zapewnia tworzenie wielu niestandardowych suwaków, posiada w sobie mnóstwo innych funkcji premium. Oto kilka tych, które są najbardziej doceniane przez użytkowników:

  • elastyczność układów – dzięki responsywnej funkcji suwaka, z łatwością dostosuje się do różnego rodzaju ekranów. Najbardziej unikalną opcją tej wtyczki jest dopasowanie do pełnego ekranu. Dzięki niej można powstanie piękny slajder dopasowany do wielkości całego wyświetlacza. Tym samym strona nabiera nowoczesnego kształtu.
  • multi-źródła treści – karuzela nie musi być wypełniona jedynie obrazami czy postami bloga. W procesie tworzenia suwaka, Revolution Slider Pro pozwala na korzystanie aż z jedenastu różnych źródeł treści. Użytkownik może wybierać spośród takich źródeł jak: Facebook, Flickr, WooCommerce czy Vimeo.
  • proste opcje – wszelkie opcje slidera typu strzałki, opóźnienia, paralaksy, niestandardowe czcionki dodaje się w sposób bardzo intuicyjny. Co więcej, wszelkie ustawienia opcji można zapisać, co pozwala na dodanie kolejnego suwaka opartego o te same parametry.
  • wsparcie mediów – do każdego slajdu można dodać tekst, linki, obrazy i filmy. Użytkownicy uzyskują dzięki temu dostęp do szerokich informacji. Innowacyjnością tej wtyczki premium jest możliwość umieszczenia każdego elementu slajdu na osobnej warstwie. Pozwala to na ustawienie dla każdego elementu innych opcji, takie jak animacje, czas czy style.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

  • instalować na dowolnej ilości domen
  • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
  • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce