JetElements For Elementor

Pobierz w promocyjnej cenie

JetElements For Elementor

5/5

Od: 9,50 

W zestawie taniej! Wtyczki JetPlugins

Pakiet 19 dodatków do Elementor i Gutenberg - sprawdź.

Wersja

2.6.9

Producent

CodeCanyon

Dystrybucja i demo

https://crocoblock.com/plugins/jetelements/

Aktualizacja na WPReady

2023-02-17

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

JetElements jest dodatkiem do popularnego kreatora stron Elementor. Jeśli więc z niego korzystasz, to wtyczka JetElements jak najbardziej może być dla ciebie przydatna. Oferuje ona ponad 40 niepowtarzalnych widgetów, dzięki czemu pozwoli ci wzbogacić witrynę o chociażby karuzele, czy tabele cenowe, a to sprawi, że twoja strona stanie się bardziej unikalna i ciekawa.

Dodatek JetElements jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet laik bez problemu będzie mógł tworzyć treści najwyższej jakości bez umiejętności kodowania. Zawiera także gotowe szablony stron i posiada elementy WooCommerce, co jest przydatne dla tych, którzy chcą utworzyć własny sklep internetowy.

Co dokładnie oferuje JetElements?

Ten dodatek do Elementora zawiera mnóstwo modułów, które mają wiele różnych opcji dostosowywania treści i stylu. To wszystko pomoże ci stworzyć niepowtarzalny wygląd strony, co z pewnością na dłużej przykuje uwagę odwiedzającego. Wtyczka zawiera wszelkiego rodzaju widgety, takie jak cenniki, czy karuzele. Ponadto posiada gotowe szablony stron, które umożliwiają edytowanie witryny za pomocą dosłownie kilku kliknięć myszką. Jest to ogromne ułatwienie dla tych, którzy chcą jak najszybciej stworzyć swój kąt w Internecie, ale nie chcą przez to tracić na jakości. Duża ilość i różnorodność w wyborze gotowych szablonów sprawi, że stronę można dostosować do wszelkiego rodzaju biznesów: do salonu kosmetycznego, nieruchomości, czy studia fotograficznego.

Dla tych, którzy chcą utworzyć sklep internetowy, szczególnie przydatne będą elementy WooCommerce, które oferuje JetElements. Dzięki nim możesz łatwo dodawać i sortować produkty na stronach, a także wyświetlać produkty najnowsze, polecane i bestsellery.

Zainstalowanie dodatku pomoże ci również utworzyć piękną galerię zdjęć. Możesz dodawać do każdego zdjęcia tytuł, opis i link oraz na bieżąco obserwować zmiany w danym układzie. Twoja galeria może być wyświetlana w trybie siatki, w układzie kafelkowym, czy też w trybie wyjustowanym. Dzięki tym funkcjom twoja galeria na pewno przyciągnie wzrok.

Co więcej aby ułatwić wszystkim korzystanie z wtyczki, twórcy utworzyli specjalne dokumenty z przewodnikami po Jet Elements. Znajdują się tam np. instrukcje instalacji, czy przegląd wszystkich funkcji.

Podsumowując, Jet Elements jest dla tych, co pragną samodzielnie stworzyć własną witrynę, sklep internetowy, czy po prostu bloga osobistego i chcą to zrobić w łatwy, szybki i przyjemny sposób. Dzięki intuicyjnej obsłudze wtyczki, każdy bez problemu będzie mógł wykreować indywidualną i niepowtarzalną stronę.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

  • instalować na dowolnej ilości domen
  • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
  • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce