Elementor PRO

Pobierz w promocyjnej cenie

Elementor PRO

5/5

Od: 9,50 

W zestawie taniej! Widżety i rozszerzenia

Pakiet 15 najpopularniejszych dodatków do Elementor - sprawdź.

Wersja

v3.17.1

Producent

Elementor

Dystrybucja i demo

https://elementor.com/

Aktualizacja na WPReady

2023-11-10

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

W dzisiejszych czasach warto posiadać stronę internetową. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś pracownikiem etatowym. W firmie własna strona może pomóc Ci w zdobyciu klientów, a na etacie może odgrywać rolę wirtualnego CV, która możesz pokazać w każdym miejscu na świecie, w którym jest dostęp do sieci. Samodzielne stworzenie strony internetowej ułatwia wtyczka do WordPress Elementor PRO.

Czym jest wtyczka Elementor PRO?

Elementor PRO to dodatek do systemu WordPress. Ułatwia ona stworzenie strony internetowej i jest przeznaczona dla użytkowników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tym tematem. Jej prosty interfejs graficzny pozwala łatwo odnaleźć niezbędne funkcje. Posiada sporą ilość gotowych szablonów graficznych. Ponadto współpracuje ze wszystkimi motywami graficznymi, które odpowiadają kodowaniu WordPress. Strony tworzone za pomocą tego narzędzia mogą być responsywne, nie są spowalniane przez wtyczkę, a sam Elementor jest na bieżąco aktualizowany przez twórców.

Czy tworzenie strony www rzeczywiście trzeba zlecić?

Wiadome jest, że jeśli ma się możliwość i odpowiedni nakład finansowy, to warto skorzystać z usług specjalisty. Wszystko zależy jednak od tego, jak dana strona ma być rozbudowana. Z małą stroną “wizytówką”, jak i stronami zawierającymi do kilka zakładek nie jest to konieczne. Nawet świeży użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem przy pomocy Elementor PRO. Jak więc widać, ten plugin pozwala zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy.

Jakie funkcje zawiera Elementor PRO?

Wtyczka zawiera bardzo dużo elementów, a składają się na nie:

 • wizualny edytor “drag drop” (przeciągnij i upuść)
 • duży zbiór gotowych bloków/elementów
 • edytor popupów
 • pozwala na integrację z usługami mailingowymi
 • duży zbiór gotowych szablonów i sekcji do użycia
 • edytor nagłówków i stopki, wraz z możliwością dodania własnej czcionki
 • funkcje ról dla użytkowników
 • wsparcie dla WooCommerce

Jak widać, wtyczka Elementor PRO, pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Zwłaszcza w przypadku prostych stron internetowych. Taką stronę może wykonać każdy, bez posiadania specjalistycznej wiedzy. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać swój website, a nie znają języków opisowych HTML i CSS oraz nie mają odpowiednich nakładów finansowych, by zaangażować do pracy specjalistę. Dziś stronę internetową może stworzyć każdy.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

 • instalować na dowolnej ilości domen
 • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
 • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce