Astra PRO

Pobierz w promocyjnej cenie

Astra PRO

5/5

9,50 

Wersja

4.1.5

Producent

Astra

Dystrybucja i demo

https://wpastra.com/

Aktualizacja na WPReady

2023-05-12

Legalne Pliki

Dodatki są udostępniane na licencji GNU General Public License.

100% Bezpieczne

Dodatki są bezpośrednio od dystrybutora. Pliki źródłowe nie są modyfikowane.

Regularne Aktualizacje

Dodatki są regularnie monitorowane i aktualizowane do najnowszej wersji.

Faktura VAT

Dokonując zakupów na WPReady zawsze otrzymasz Fakturę VAT.

W dzisiejszych czasach internet zdominował większość świata. Istnieje w nim handel, dziennikarstwo, reklama i wiele innych branż. Nic więc dziwnego, że wymagania, zarówno użytkowników, jak i wyszukiwarek stron, poszybowały w górę. Odbiorcy pragną estetycznych i funkcjonalnych stron, a wyszukiwarki indeksujące treści, klasyfikują pod tym kątem pozycje na liście wyszukiwania. Jeżeli szukasz motywu, który spełni stawiane przed nim oczekiwania, to powinieneś postawić na astra pro.

Dlaczego wybrać motyw Astra?

Motyw astra pro jest wyjątkowo lekko, co ma bezpośrednie przełożenie na prędkość wczytywania strony www. Wpływa to na wygodę korzystania z serwisu. Każdy użytkownik wymaga płynnego przechodzenia pomiędzy poszczególnymi podstronami. Nie jest to także bez znaczenia, dla wyszukiwarek takich jak np. Google. Jednym z kluczowych elementów, branych pod uwagę, podczas przydzielania kolejności wyświetlanych wyników wyszukiwania, jest czas ładowania strony – im krótszy, tym lepiej

Co można stworzyć w oparciu o szablon graficzny Astra Pro?

Motyw Astra jest bardzo uniwersalny. Nadaje się do stworzenia prostej strony wizytówki. Doskonale sprawdzi się jako blog, a nawet sklep internetowy. Ten ostatni można stworzyć bez specjalistycznej wiedzy, co jeszcze kilka lat temu było niemożliwe. Sklep stworzony na motywie Astra będzie w pełni responsywny. To znaczy, że będzie on dostosowany do ekranu komputera, jak i urządzeń mobilnych. Nie jest to bez znaczenia, gdyż obecnie ok. 50 procent koszyków zakupowych w sieci, generowana jest właśnie za pomocą smartfona. Motyw współpracuje ze wszystkimi dostępnymi wtyczkami WooComerce.

Jak wygląda tworzenie strony internetowej z Astrą?

Motyw posiada własny panel, przez który może być obsługiwany. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, by sterować nim za pomocą natywnej funkcji w WordPress, o nazwie “dostosuj”. Oprócz tego motyw jest przystosowany do obsługi za pomocą innych wtyczek, np.: Elementor, WP-Bakery, BeaverBuilder, DiviBuilder, Thrive Architect. Dzięki szerokiej palecie oprogramowania do obsługi serwisu każdy znajdzie idealne narzędzie dla siebie.

Jeżeli chcesz przyciągnąć mnóstwo odbiorców, to motyw astra pro jest dla Ciebie. Zapewnia ona wysokie tempo działania strony,  przyjazny interfejs dla użytkownika i prostotę tworzenia serwisu www. Wszystko jest dostępne w stosunkowo niewielkich pieniądzach. Jak widać nawet mała inwestycja może wnieść pozytywne efekty. Warto rozważyć Astrę, zwłaszcza gdy chcesz zarabiać na swojej stronie.

Informacje

Po zakupie produktu otrzymasz dostęp do paczki .zip zawierającej pliki dodatku, który zgodnie z jego licencją możesz:

  • instalować na dowolnej ilości domen
  • wykorzystać do tworzenia stron firmowych, landing page, sklepów internetowych, itp.
  • używać przez cały czas; brak ograniczeń czasowych

Aktualizacje dodatku są darmowe i nieograniczone. Aby zaktualizować dodatek należy pobrać go ponownie i dokonać ręcznej aktualizacji. Na WPReady nie są dostępne klucze licencyjne oferowanych produktów. Dodatki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji bezpośrednio od producenta, braku wsparcia technicznego autora oraz w niektórych dodatkach nie można pobierać gotowych szablonów i wersji demo od producenta lub pobrane elementy mogą być na innej licencji niż licencja GPL np. pliki css, pliki graficzne. Często szablony i wersje demo są dostępne w osobnym archiwum; należy je zainstalować ręcznie.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce