Motywy

Motywy WordPress

Motywy premium do WordPress dają nowe możliwości tworzenia stron internetowych o niepowtarzalnym designie. Nie tylko umożliwiają dopasowane wyglądu i funkcjonalności witryny do indywidualnych upodobań, a co najważniejsze, do aktualnie panujących trendów. Żaden klient nie przejdzie obojętnie obok tak zaprojektowanej strony, na pewno zdecyduje się ją odwiedzić i skorzystać z jej oferty.

Motywy WordPress gotowe do pobrania z WPReady znajdą zastosowanie w różnych branżach. Są dedykowane stroną firmowym, landing page, portalom informacyjnym, agencjom reklamowym czy też freelancerom. Każdy z nich pozwala błyskawicznie stworzyć witrynę wpasowującą się w indywidualne potrzeby, wydajną, a co najważniejsze, zoptymalizowaną pod najpopularniejsze przeglądarki.

Co to jest WooCommerce?

WordPress to platforma umożliwiająca zaprojektowanie własnej witryny internetowej. Jej zastosowanie pozwala na samodzielne dodawanie i edytowanie treści tam się znajdujących. Daje ogromne możliwości zarządzania stroną internetową dzięki kilku prostym narzędziom, które znacząco ułatwiają to zadanie. Jednym z nich są motywy graficzne. Jest to rodzaj rozszerzenia oferowanego przez platformę WordPress, które odpowiada za stronę wizualną witryny internetowej. Zarządza jej kolorystyką, zamieszczonymi tam zdjęciami, jak i językiem oraz innymi ogólnymi ustawieniami. Graficzne motywy są zaprojektowane przez profesjonalnych grafików oraz programistów i są zbiorami plików, które odpowiadają za wygląd strony internetowej, jak również jej funkcjonalne wykorzystanie.

Dlaczego warto zdecydować się na pobranie motywu premium do WordPress?

Od tego jak będzie prezentowała się strona internetowa firmy, bloga czy też innej witryny umieszczonej w sieci zależy w dużej mierze jej popularność. Funkcjonalna, atrakcyjna wizualnie, a przede wszystkim łatwa w obsłudze na pewno przyciągnie potencjalnych klientów, gotowych skorzystać z usług tam oferowanych. Projektując stronę internetową warto więc sięgać po sprawdzone narzędzia. Motywy premium do WordPress są jednym z nich. Z łatwością można stworzyć wymarzoną stronę internetową, która nie tylko będzie świetnie się prezentować, ale przede wszystkim jej obsługa nie przysporzy większych problemów. Z jej opanowaniem poradzą sobie nawet osoby początkujące, nawet te które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z projektowaniem stron www.

Dostępne na WPReady motywy graficzne premium pozwalają na zbudowanie własnej, spersonalizowanej strony internetowej, pracującej na platformie WordPress. Są one zaprojektowane zgodnie z jej wymaganiami i zastosowanym językiem programowania, oparte na poprawnym HTML i CSS. Umożliwiają dostosowanie wyglądu i funkcjonalności witryny do indywidualnych potrzeb, bez konieczności ingerencji w kod źródłowy czy też treści strony. Motywy WordPress instaluje się niezwykle prosto, można to zrobić korzystając z panelu administracyjnego platformy, jak również poprzez konto FTP. Zarządzanie nimi również nie przysparza większych problemów, ponieważ są one standardowo wyposażone w szereg przydatnych opcji i funkcji.

Motywy WooCommerce również znajdziesz na WPReady. Także możesz je zakupić w niskiej cenie i natychmiast pobrać.

Dostępne dodatki WordPress na WPReady są opracowywane przez zewnętrznych programistów i rozpowszechniane przez WPReady na warunkach licencji wolnego oprogramowania GNU GPL. WPReady nie jest stowarzyszony, autoryzowany, powiązany z zewnętrznymi programistami i autorami lub właścicielami znaków towarowych takich jak: WordPress, WooCommerce, WooThemes, WP Rocket, YITH, Rocketgenius, itp.

Copyright © 2022 WPReady

Dodatki: wtyczki i motywy do Wordpress i WooCommerce